Privatumo politika

BENDRA INFORMACIJA

Jevgenij Fedotov (toliau „Duomenu valdytojas“) šia privatumo politika nustato, kaip tvarkys jūsų duomenis naudojantis mūsų valdomais www.blaivybesmokykla.lt  interneto svetainėmis (toliau „mūsų svetainės“).

El. paštas: jevgenij.fedotov@blaivybesmokykla.lt

Atidžiai perskaitykite privatumo politika, nes kiekviena karta, kai naudojatės mūsų svetainėmis sutinkate su sąlygomis, kurios aprašytos šioje Privatumo politikoje. Nesinaudokite mūsų turiniu arba paslaugomis, jeigu nesutinkate su sąlygomis aprašytais šioje privatumo politikoje.

Mes patvirtiname, kad rinksime lankytojų duomenys laikantis Lietuvos respublikos ir ES teises aktų ir įstatymų.

Neteikite per mūsų svetainės savo asmens duomenų, jeigu jums nėra 16 metų. Mes vartojame sąvokas, kuriuos yra apibrėžtos Bendrajame duomenų apsaugos reglamente Nr. 2016/679

KOKIA RENKAME INFORMACIJĄ?

 • Vardas Pavardė
 • Telefono numeris
 • pašto adresas
 • Gyvenamasis adresas
 • Kaip jus naudojate mūsų svetainėmis
 • Kai jūs lankotės mūsų svetainėse, yra surenkama informacija, kuri leidžia mums geriau suprasti, kaip veikia mūsų reklama, ir kaip geriau suteikti jums paslaugas ir aktualia būtent jums informaciją.
 • Mes gauname informaciją ir iš trečiųjų šalių.

Jeigu jus sutiksite, mes galėsime rinkti kitą informaciją apie jūs, jūsų įrenginį ir kaip jųs naudojatės mūsų svetainėmis.

Jus turite teise nepateikti mums tam tikros informacijos, tačiau šiuo atveju, mes negalėsime suteikti jums paslaugas, arba išsiusti užsakytas prekes.

KAIP IR KAM MES NAUDOSIME SURINKTĄ INFORMACIJĄ?

 • Jūsų registracijai, kad galėtumėte užsisakyti mūsų paslaugas ir prekes, gauti individualius pasiūlymus.
 • Užsakytų prekių ir paslaugų apmokėjimui per jūsų pasirinktą išorinė mokėjimo sistemą.
 • Rinkodaros tikslams: naujienlaiškiai, individualus pasiūlymai, pranešimai apie akcijas, klientų analizė, jūsų nuomonių ir atsiliepimu apie mūsų siūlomas prekes ir paslaugas rinkimas. *
 • Geresniam supratimui, kaip jus naudojatės mūsų svetainėmis, kad mes galėtume pagerinti jų naudojimosi patogumą, informatyvumą ir pagerinti turini, bei paslaugas.
 • Kitais būdais, tik su jūsų atskirų sutikimų. *

Jus visada, bet kuriuo metu galite nesutikti ar atšaukti savo sutikimą žvaigždute pažymėtiems tikslams.

KAM GALIME ATSKLEISTI JŪSŲ INFORMACIJĄ?

Niekam kitam, išskyrus šiuos atvejus:

 1. Jei turime jūsų sutikimą jūsų duomenų atskleidimui.
 2. Mūsų partneriams, kurie teikia pristatymo, apmokėjimo ir kitas su jūsų užsakytomis paslaugomis ir prekėmis susijusias paslaugas. Jiems bus suteikta tik tiek jūsų informacijos, kad jie galėtu atlikti jūsų užsakymą.
 3. Pagal LR teisės aktus – teisėsaugos institucijoms.

KAIP APSAUGOSIME JŪSŲ DUOMENIS?

Jūsų asmenine informacija saugome nuo praradimo, ir neleistino naudojimo. Mes įdiegėme specialias technines priemonės jūsų informacijos apsaugai. Tačiau privalome priminti, kad neegzistuoja 100% apsaugos svetainėms, internetui, belaidžiam ryšiui – tie dalykai nebūna visiškai saugus.

KOKIAS TURITE TEISES?

 • Žinoti, kaip tvarkomi jūsų duomenys (teisė žinoti);
 • Susipažinti su savo duomenimis (teisė susipažinti);
 • Reikalauti, kad mes ištasytume, arba papildytume jūsų duomenys (teisė ištaisyti);
 • Sunaikinti savo duomenys, arba sustabdyti duomenų tvarkymą (teisė ištaisyti);
 • Jei yra teisėta priežastis, turite teise apribuoti duomenų tvarkymą (teisė apriboti);
 • Teise perkelti duomenis (teise perkelti);
 • Teise nesutikti, kad duomenys butu tvarkomi tiesioginės rinkodaros tikslams.
 • Atsisakyti mūsų naujienų prenumeratos jus galite paspaudus tam skirtą nuoroda, kuri yra kiekviename laiške nuo mūsų.

Jei atsisakote, kad jūsų duomenys butu tvarkomi tiesioginės rinkodaros tikslais, galite parašyti el. laišką į kursas@blaivybesmokykla.lt arba paskambinti telefonu +370 68621078

MŪSŲ SVETAINĖSE GALI BŪTI KITU, TREČIŲJŲ ŠALIŲ PASLAUGOS IR PRODUKTAI:

Tai gali būti reklaminiai skydeliai, baneriai, nuorodos i jų svetaines, kuriu mes nekontroliuojame. Duomenų valdytojas už informaciją, kuria surenka trečiosios šalys neatsako.

SLAPUKAI

Mes stengiamės, kad mūsų svetainėse galėtume pateikti turinį ir funkcijas aktualias būtent jums asmeniškai. Tam mes naudojame slapukus (juos naudoja praktiškai visos interneto svetainės). Slapukai, tai labai maži informaciniai elementai, kurie išsaugomi jūsų kompiuterije ar kitame įrenginyje. Dėka slapukų, mes atpažiname, kad jus anksčiau jau buvote apsilankę mūsų svetainėse, išsaugojam jūsų apsilankymo istoriją, pagal kurią galime pritaikyti jums turinį. Slapukai, taip pat padeda užtikrinti sklandų mūsų svetainių darbą ir leidžia rinkti statistinę informacija.

Jus galite valdyti ir net visiškai ištrinti slapukus iš savo kompiuterio, ar kito įrenginio. Daugiau informacijos apie slapuku valdymą rasite čia: //www.allaboutcookies.org/manage-cookies/.

SUSISIEKITE SU MUMIS

Jei dėl šios privatumo politikos jums kils klausymų – kreipkitės El. paštu: jevgenij.fedotov@blaivybesmokykla.lt

Atnaujinta 2023-01-02