Apie mane

Jevgenij FedotovAš esu Jevgenij Fedotov,
Blaivybės mokytojas, priklausomybės konsultantas ir Smurto artimoje aplinkoje intervencinės programos vedantysis.
Projektų:
blaivybesmokykla.lt įkurėjas,
sodoexpertai.lt bendraįkūrėjas.

Mylimos žmonos vyras ir dviejų gražių sūnų tėvas.

Mano giliu įsitikinimu, visu pirma blaivybės mokytojas pats privalo būti visiškai blaivus, visiškai laisvas nuo bet kurių narkotikų ir psichotropinių medžiagų. Ir visiškai nesvarbu, ar nuo legalių, ar nelegalių. Paklauskite narkologo, psichologo, ar psichiatro, ar jis pats vartoja, nors ir tik per šventes, nors ir tik šampaną. Jeigu taip, tai kaip jis galės padėti, kai pats yra priklausomas?

Savo jaunystėje, aš pats vartodavau alkoholį ir daug rūkydavau. Darydavau tą dažnai ir smarkiai. Būdavo ir gan ilgų savaitinių užgėrimų, Man pavyko išblaivėti, tačiau daug mano jaunystės draugų dėl alkoholio ar tabako jau iškeliavo anapilin, o kai kurie dabar jau ne gyvena o tiesiog egzistuoja, nes nemato savo gyvenimo be alkoholio.

Dabar aš galiu pasidalinti su jumis savo patirtimi, žiniomis ir įžvalgomis. Dabar mėgaujuosi visiškai blaivaus žmogaus gyvenimo privalumais.

Aš turiu su kuo palyginti. Tie privalumai yra labai naudingi ir malonūs. Dažnai pastebiu kaip man pavydi mano kolegos draugai, giminaičiai, arba kiti žmonės, kurie negali atsisakyti svaigalų vartojimo per šventes ir pobūvius. Jie man pavydi nes bendrauju, linksminuosi, šoku ir dainuoju šventėse daugiau, linksmiau ir garsiau už tuos, kurie negali viso to daryti be svaigalų, be savęs naikinimo baisiais nuodais.

Jau ne vienas žmogus priėmė mano pagalbos ranką ir atsistojo į visiškai blaivaus gyvenimo kelią ir dabar, tą ranką aš pratęsiu JUMS – paskambinkite man: +37068621078