BlaivybėsMokykla.lt

SVARBU kiekvienam - ar jūs pats (pati) kenčiate nuo priklausomybės, ar priklausomybę turi jūsų artimas žmogus...

Pagaliau! Atskleistas būdas, dėka kurio, priklausomybė dingsta be gydymo, tablečių, injekcijų, hipnozės...


Jeigu norėtum pasinaudoti naujausiomis mokslų žiniomis, kurios padėjo tūkstančiams žmonių sugrąžinti savo natūralią blaivią būseną, o taip pat sutvarkyti santykius su artimaisiais bei užmiršti kelią pas narkologą... Tai bus vienas svarbiausių laiškų, kokį esi skaitęs!

NUO: Jevgenijaus Fedotovo,
Blaivybės Mokyklos įkūrėjo.

Mob.: +37068621078
Antradienis, 20:47 val.

Jevgenij Fedotov

ATVIRAS laiškas visiems žmonėms, kurie negali nustoti vartoti...

Pirma kartą aš pavartojau alkoholį, kai man buvo 8 metukai. Tai buvo vestuvės ir didžiulis 10 litrų butelis samanės sandėliuke. Man pakako vienos taurelės, kad...

Po to - 13 metų amžiaus pilnas butelis obuolių vyno (tais laikais vadinamo rašalais). Rezultatas tas pats: bjauri savijauta, pykinimas, vėmimas. Tada atrodė, kad tuoj mirsiu.


Tačiau vartoti aš nenustojau – aš gi vyras!


14 metų pradėjau lankyti vietines diskotekas, kuriuose bernams (ir ne tik bernams) buvo visiškai normalu išgerti, o visiškai priešingai buvo nenormalu grįžti namo blaiviam.


Išeidavo, kad nuo 14 metų aš bent keturis kartus per mėnesį skirtingomis dozėmis, bet pavartodavau alkoholį.


Mažiausiai pusė mano draugų ir pažįstamų elgdavosi panašiai. Tik kai kurie gal prisijungė kiek vėliau. Kartais mes prisigerdavome iki žemės graibymo.


Daugumos tų mano draugų jau nebėra – jie vienaip arba kitaip, vieni 18 metų kiti 40, bet mirė nuo alkoholio. O kai kurie iš jų dabar atrodo panašiai:


Aš tuo metu irgi pajutau, kad mano sveikata pradeda šlubuoti. Buvo neįmanoma nepastebėti, kaip kiti, nevartojantys draugai ir pažįstami, pasiekia geresnių dalykų. Jiems geriau sekasi su merginomis, jie uždirba daugiau pinigų...


Pajutau ir supratau, kad reikia kažką keisti. Tačiau labai greitai supratau, kad viskas ne taip paprasta.


Ne vieną kartą po savaitinio užgėrimo buvau tvirtai nusprendęs ir net kitiems pažadėjęs: gana, viskas - daugiau ne lašo! Tačiau nei vieno savo pažado neištęsėjau...

Todėl jau ateidavo mintys nuleisti rankas ir patikėti, kad mano priklausomybė, kaip ir daugumos vyrų, yra tiesiog neišvengiama gyvenimo dalis. 

Tuo labiau, kad mūsų visuomenėje buvo įsitvirtinusi nuomonė, kad alkoholizmas yra nepagydoma liga. Tą tvirtino visi: ir narkologai, ir psichiatrai, ir mokytojai.


Aš stebėjau kitus: vieni - kodavosi, kiti - „torpedavosi“, treti - bandė išsilaikyti su valios galios pagalba, tačiau niekas nepadėdavo - anksčiau arba vėliau, viskas prasidėdavo iš naujo.

Ir vėl mintis, kad su tuo nieko nepadarysi...

 

Tikras perversmas mano smegenyse įvyko, kai prieš 15 metų iš karto du man artimi žmonės, kurie irgi turėjo, net ir stipresnę už mano (tikriausiai man taip tik atrodė), priklausomybę, pradėjo lankyti kažkokius kursus.


Aš į tai žiūrėjau visiškai nerimtai. Galvojau sau: eilinis kodavimas. Aš netikėjau, kad jiems pavyks, ir sakiau apie vieną iš jų: „Jis ir degtinė – tai neatskiriami dalykai. Ar atsimenate, kaip jis elgėsi su buteliu – dėjo į šaldiklį, kad ant stalo pastatytas jis būtų padengtas šerkšnu, kaip švelniai vadino ją - degtinėle.“


Tačiau įvyko stebuklas – nuo kurso lankymo dienos ir iki šių dienų šie du vyrai visiškai blaivūs. Jie ne tik kad patys nevartoja, bet ir kitiems visiškai vartoti nepataria. Tarp kitko, nuo to momento ir nerūko.


Šeima, namai, darbas, sveikata, pinigai – jiems viskas grižo į savas vėžias, o kai kurie dalykai net ir smarkiai pagerėjo!


Būtent dėka šio atvejo aš ir supratau, kad alkoholizmas nėra nepagydoma liga. Tada patikėjau, kad ir man pavyks išsivaduoti iš tos bjaurios priklausomybės, kad ir aš galiu gyventi visiškai blaiviai. Kad ir mano vaikai galės džiaugtis turėdami gerą, visada blaivų, sąmoningą tėvą. Kad ir aš jiems galėsiu būti geruoju pavydžiu.

Taigi pasirodo... kad alkoholizmas nėra nepagydoma lyga, kaip galvojau anksčiau!

 

Manote, kad aš supratęs šį paprastą dėsnį paskubėjau į tos pačius kursus?

Nė velnio...


Čia aš dabar suprantu, kad riedėjau tiesiai į bedugnę, o tada maniau, kad: • Aš dar ne alkoholikas, turiu darbą, šeimą.
 • Rytoj tikrai nustosiu.
 • Kaip nors, kada nors pats susidorosiu.
 • Tie kursai labai brangūs, negaliu tam skirti tiek pinigų.

 • Taigi tuomet, kai mano artimieji jau mėgaudavosi blaiviu gyvenimu, aš per šventes vis prisigerdavau, kenkdamas savo sveikatai ir savo vaikų ateičiai. Vis bandžiau susitvarkyti pats...


  Ir man kartais pavykdavo nevartoti arba drastiškai riboti alkoholio vartojimą. Tačiau laisvės ir laimės pojūtis vis neateidavo.


  Per šventes aš jaučiausi nelabai pilnavertiškas, sakydavau, kad aš buvęs alkoholikas, o geriantieji manęs gailėdavosi...


  "Jaustis buvusiu alkoholiku ir nuolat kentėti nuo to, kad negali apsisvaiginti, kaip visi „normalūs“ žmonės – ar tai yra mano siekiamybė, ar tai yra vienintelė išeitis?" – sukiojosi mintys mano galvoje.


  Tikrai ne!


  Aš tą pagaliau supratau, kada likimas atvedė mane į kursą, kuris tiesiog pakeitė mano visą gyvenimą. Tai buvo vis tas pats kursas, kurį praėjo prieš keliolika metų mano artimieji.


  Kursas sukėlė man tikrą šoką.


  Kodėl?


  Nes praėjęs kursą aš sužinojau ir supratau, kad žmonės, kuriems pavyko atsikratyti priklausomybių tiesiog žino tuos dalykus, kurių nežinojau aš. Jie tiesiog pakeitė savo įsitikinimus ir įpročius.


  Be jokios kančios, sunkiausiu pastangų, neįmanomos valios galios.

  Aš ištisus metus vis galvodavau, kaip nustoti vartoti, o sprendimas pasirodo visą laiką buvo šalia manęs, reikėjo tik sužinoti visą tiesą ir pakeisti savo įpročius iki automatizmo.

   

  Dabar alkoholis man tiesiog neegzistuoja.


  Dabar aš po bet kuriuos šventės ryte keliuosi šviežias, sveikas ir laimingas. O pačiose šventėse aš linksminuosi taip, kad mano žmonai pavydi girtų vyrų moterys – tie jau ant kojų net stovėt negali, nekalbant apie šokius ir linksmybes, o mes su žmona vis neduodam muzikantams ramybės ir vis neleidžiam jiems namo pagaliau pabėgti.


  Aš seniai pamiršau, ir man dabar sunku net patikėti, kad aš kadaise negalėdavau sustoti vartoti.


  Atrodo tai buvau ne aš!


  Tikras aš esu tik dabar nuo to momento, kai sužinojau viską, ką slėpdavo nuo manęs ir mano artimųjų praktiškai visi: valdžia, gydytojai, mokytojai, žiniasklaida.


  Dabar aš turiu įpročius, kurie padeda man gyventi pilnavertiškai, vietoi to, kad griauti ir naikinti mano sveikatą, mano gyvenimą, santykius su artimaisiais, mano karjerą.


   Man 49 metai ir aš šiuo metu jaučiuosi kur kas sveikesnis nei kada nors anksčiau. Dabar aš galiu nubėgti 5 kilometrus ir plaukioti be sustojimo 2 valandas.
  Jevgenij Fedotov

  Kaip manote, ar aš dabar panašus į alkoholiką?

  Mano medicininė kortelė plonesnė už mokyklinį sąsiuvinį, o vaistų dėžutė dabar visiškai tuščia. Dabar aš tikrai jaučiu savyje stiprybę ir tikrąjį vyriškumą – man užtenka jėgų viskam: mano žmonai, vaikams, darbui, asmeniniam tobulėjimui.

  Kai žinai visą tiesą ir turi teisingus įrankius, viskas „stoja į savo vietas“.   Būtent dėl to, noriu pasidalinti savo atradimais...

  Jevgenij Fedotov

  Žmogui nuo pat gimimo iš gamtos yra natūraliai duodamas didelis energetinis resursas ir sveikata. Jis yra užprogramuotas dievo arba evoliucijos (kas kuo tiki) išsaugoti savo gyvybę ir užauginti sveikus palikuonius.


  Tačiau mūsų kultūroje įsivėlė viena labai didelė klaida ir didelis melas, neva mūsų kūnui ir sielai trūksta kažkokių ypatingų medžiagų, be kurių mes negalime gauti visų gyvenimo malonumų, negalime pilnai mėgautis gyvenimu.


  Būtent dėl to dauguma žmonių neįsivaizduoja savęs kai kuriuose situacijose be alkoholio. Pasirodo, kad net gi melstis bažnyčioje be vyno neįmanoma...

  Būtent dėl paprastos tiesos nežinojimo tu dabar priverstas skaityti šį tekstą.

   

  Lyg dievas ar gamta tau sakytų:ką gi, aš daviau tau tobulą kūną ir gerą sveikatą. Dabar tik nuo tavęs paties priklausys, kiek išsaugosi jėgų, atminties, sveikatos, gebėjimo blaiviai mąstyti, kiek ilgai gyvensi, ir kokia bus to gyvenimo kokybė...“


  Jau tūkstančiai žmonių sugrįžusiu į natūralų blaivų gyvenimą puikiai suprato šį kertinį dėsnį:

  Norint atstatyti savo sveikatą ir gyvybės jėgas, kurie duoti dievo ir gamtos, reikia prisiimti atsakomybę ir tam skirti daugiau dėmesio nei iki šiol.

  Mes galime nesunkiai pastebėti, kiek daug žmonių priversti ieškoti išeities iš žiaurios priklausomybės. Žmonės kreipiasi visokeriopos pagalbos: kodavimo, "torpedavimo", hipnozės, medicininio gydimo, bet niekas NEVEIKIA arba duoda tik TRUMPALAIKĮ EFEKTĄ.

  Blaivybes mokykla ir mokymai

  Jie jaučia, kaip sulig kiekviena diena jų jėgos, sveikata ir energija traukiasi, todėl visais įmanomais būdais stengiasi tai sustabdyti ir atsukti laiką atgal


  O ką gi jiems siūlo mūsų visuomenė?

  • Gydytojai - narkologai ir psichiatrai sako, kad alkoholizmas - tai nepagydoma lyga. Iš to išeina, kad jie tau nepadės. Jie duoda tau psichotropinių tablečių, bet kam tos tabletės, jeigu pagal juos, vis tiek esi nepagydomas?
  • Mokytojai ragina, vartok normaliai, saikingai... Bet kur gi tą norma, kur tas saikas? Ar butelis alaus kasdien, ar butelis degtinės kiekvieną savaitgalį? Tu gi pradėjai būtent nuo to saiko! Kas tau padės?
  • Valstybė bando kažką drausti, apriboti, bet turėdamas priklausomybę tu iki šiol gali laisvai nusipirkti bet kokį svaigalą – ir pigų, ir brangų. O jei labai stipriai panorėsi, tai tavęs jokie draudimai nesustabdys – tu rasi alkoholio nelegaliam taške.
  • Politikai sako: "Viskas OK!, tiesiog mūsų krikščioniška kultūra yra tokia, kad pas mus prasigeria  10% žmonių, ir tai yra visiškai normalu ir neišvengiama." Ar tau asmeniškai tai yra normalu?

  Pasirinkimas nedidelis ir tikrai nedaug žadantis... 


  Taigi, kas tau padės???!!!
  Kaip mesti gerti
  Mesti gerti

  Jau prieš 30 metų praktiškai vienu metu, ir rytų, ir vakarų mokslininkai atrado beveik stebuklingą metodą, kuris gali padėti kiekvienam žmogui atsikratyti bet kurios priklausomybės... be jokio gydymo!

  Tačiau, apie viską iš pradžių…


  Noriu įspėti, jog šis laiškas kai kuriems žmonėms gali būti labai nepatogus. Mes pažvelgsime į tą problemą labai sąžiningai ir sakysime apie jūsų dabartinę būseną tiesiai šviesiai.

  Visais laikais buvo žinoma, kad tik sveikas žmogus gali sulaukti sveikų palikuonių, kad TIK BLAIVUS ŽMOGUS GALI BŪTI SVEIKAS.

  Laisve nuo alkoholio
  Laisve nuo alkoholizmo

  Jeigu jūs jau perskaitėte iki šios vietos ir sužinojote, kad yra kita išeitis, kviečiu pasinaudoti šia nuostabia galimybe tiesiog dabar, paspaudžiant šį mygtuką:

  Jeigu jums dar reikia informacijos, skaitykite toliau – aš tikrai turiu jums ką pasakyti.


  Žmogus, reguliariai vartojantis alkoholį, pradeda SENTI TIESIOG AKYSE ir jam nepadės jokios pudros, jokia kosmetika...

  Tačiau aš mėgstu pranešti geras naujienas ir pirma yra tokia, kad ir oda, ir netgi stipriai pažeistos kepenys labai greitai atsistato!

   

  Kaip jau rašiau anksčiau, mūsų organizmas tobulas – jeigu nustoti jį nuolat nuodyti, jis puikiai susitvarko pats.

  Pakanka tik pakeisti kai kuriuos savo įpročius ir klaidingus įsitikinimus.

  Atrodo per paprasta, kad būtų tiesa?


  Taip būtent. Tai yra iš vienos pusės paprasta, o iš kitos nelabai.

  Esmė yra tame, kad įpročiai valdo visą mūsų gyvenimą. Jie nulemia visą mūsų elgesį. Dėka įpročių - 95% visų mūsų veiksmų mes padarome visiškai automatiškai.


  Mes visiškai ant autopiloto elgiamės pagal instaliuotas vaikystėje, jaunystėje ir per visą mūsų gyvenimą programas, kurios susideda iš įpročių – naudingų ir deja - žalingų.


  Ir tiesa yra tokia, kad įpročio neįmanoma tiesiog panaikinti arba ištrinti – jį galima tik pakeisti. O naujo įpročio diegimas nėra toks greitas darbelis. Tačiau gera naujiena yra tokia, kad tai nėra sunkus darbas – tam nereikia jokios ypatingos valios jėgos.

  Čia reikia teisingų žinių ir noro pasikeisti. Jeigu jūs dabar šiame puslapyje, reiškia norą jūs turite, ir jums tik liko gauti žinias. 

   

  Dar nepaspaudėte? Vis dar galvojate?

  Tada papasakosiu jums štai tokią istoriją:

  Vieną dieną čigonė pasiūlė jaunai merginai sužinoti savo ateitį.

  Paėmė jos ranką ir sako:


    - Kokia graži ranka, koks įdomus likimas tavęs laukia! Bet žinok, kad            viskas priklauso nuo tavęs. Žiūrėk, turi dvi linijas – viena ilgoji, o kita          trumpoji. Jeigu eisi pagal ilgąją, tai nugyvensi ilgą ir gražų gyvenimą, būsi   laiminga ir turtinga, turėsi gražius namus, mylintį vyrą, daug gražių vaikų    ir anūkų. 


    - O kur mane atves trumpoji liniją? - paklausė gražuolė.


    - Jeigu pasirinksi trumpąją, tai turėsi daug ligų, bjaurų vyrą, kuris tavęs     nemylės ir nuolat muš. Visi tavo vaikai mirs. Tu nusigersi ir mirsi baisiam skurde, viena ir labai anksti. 


    -Taigi, kuria liniją pasirinksi, gražuole?


  O gražuolės atsakymas buvo štai toks:


    - Man dar reikia pagalvoti....


  Ką gi, svarstom ir galvojam toliau...

  Kiekvienas žmogus visada turi teisę ir laisvę rinktis, taigi jūs visada galite pasirinkti du kelius:

  Nieko nedaryti, perskaityti šį laišką ir uždaryti jį. Daugelis žmonių mano, kad šiuo būdu jie nepriima jokio sprendimo, atideda jį tam, kad pagalvoti. Tačiau tiesa yra tokia, kad sprendimas vis dėlto priimtas – tai sprendimas nieko nedaryti! Tai sprendimas nuleisti rankas! O tai yra tiesioginis kelias į degradaciją, ir fizinę, ir dvasinę...

  Pradėti veikti, sąmoningai ir drąsiai pažiūrėti į savo gyvenimą ir pagaliau juo pasirūpinti. Grąžinti sau sveikatą ir pasitikėjimą savimi. Atstatyti santykius su artimaisiais. Drąsiai žiūrėti į ateitį.

  Tikiu, kad pasirinkote teisingą kelią, todėl siūlau apsvarstyti kelis, dažniausiai naudojamus variantus:

  1 variantas
  Kreiptis medikų pagalbos
  .

  Taip, jeigu jūsų sveikatos būklė labai pablogėjo, jeigu alkoholis sukėlė rimtas sveikatos problemas (kepenų cirozė, kraujotakos, inkstų ir kitų organų ligas, rimtus nervų ir psichikos sutrikimus ir t.t.)  – būtinai kreipkitės medikų pagalbos! Tačiau jūs privalote žinoti, kad medikai padės numalšinti alkoholio sukeltų ligų simptomus, tačiau neišspręs svarbiausio - neišraus priklausomybės šaknų. Taigi tos ligos labai greitai sugrįš, kai tik vėl pradėsite vartoti alkoholį. Ir pagaliau, kaip gi medikai gali jums padėti, jeigu jie patys vartoja?

  2 variantas
   Užsikoduoti, "torpeduotis".

  Taip, tas padeda. Tačiau tik retkarčiais, ne visiems ir neilgam. Dažnas neišlaiko ir pora mėnesių, ar net dienų vietoj žadėtų 2 ar 3 metų. O ką gi daryti tiems, kuriems baigėsi kodo terminas, vėl koduotis? Ar daug pažįstate žmonių, kurie užsikodavę nevartoja ištisus metus arba išblaivėjo visam gyvenimui ir gyvena visiškai pilnavertį gyvenimą? Kiek kartų patys bandėte, bet nepadėjo?

  3 variantas

  Bandyti išsikrapštyti pačiam.

  Taip, tas irgi veikia! Bet irgi ne visiems ir ne visada. Ir netgi, kai suveikia, kaip buvo pavyzdžiui man, savarankiškai atsikratęs alkoholio žmogus negali tuo džiaugtis pilnu pajėgumu – jis gyvena su baime atkristi. Jis laiko ir net vadina save ligoniu, alkoholiku, nors ir nevartoja jau daug metų. Dėl tos baimės jis vengia svečių ir švenčių, daugiau negali linksmintis, šokti, dainuoti, laisvai bendrauti... Ar tokio gyvenimo trokštate? Gal jau bandėt nugalėti priklausomybę savarankiškai, bet jums nepavyko?


  Atrodo, kad nėra iš ko pasirinkti, tarsi išeities nėra...


  Tai netiesa - trečias variantas pats geriausias! O tam, kad jis suveiktų kuo geriau ir kuo greičiau, jums prireiks pagalbininko, kuris žino apie priklausomybes daugiau už jus, kuris pasiruošęs jums padėti.

  Tik jūs pats galite priimti sprendimą ir gerai pasistengti. Jums tik reikia sužinoti visą tiesą, gauti reikalingą informaciją, susipažinti su pažangiausią metodika ir pradėti veikti.

   

  Atsiminkite - veiksmas be teisingų žinių bevertis!

  Tačiau nepamirškite ir to, kad pačios geriausios žinios visiškai bevertės be veiksmų...


  Taigi, kurgi jūs galite sužinoti tą tiesą ir išmokti naudotis specialiu metodu, kuris leidžia per gan trumpą laiką, be ypatingų pastangų ir valios galios atsikratyti bet kurios priklausomybės?

  Tai yra mano online blaivybės kursas.

   

  Kursas yra paprastas ir juo patogu naudotis:

 • Jums nereikės niekur važiuoti.
 • Apie jūsų problemą niekas nesužinos.
 • Jūsų niekas nematys.
 • Jus galėsite mokytis visur, kur tik yra internetas.
 • Jei ir toliau abejojate, privalau papasakoti apie patį metodą ir kursą: ką jie daro ir ko nedaro.

  Ką jums duos blaivybės kursas?

   

  Praėję kursą ir atlikę visas kurso užduotis, jūs tapsite sąmoningu blaivininku. Tai reiškia, kad jums visiškai praeis noras svaigintis. Jums visiškai dings baimė ir visos abejonės dėl savo tolimesnių santykių su svaigalais. Jūs pajusite tikrą laisvę, džiaugsmą ir pasitenkinimą, kad pagaliau jūsų gyvenimas atsistoja į savas vėžias. Ir visa tai VISAM GYVENIMUI!!!

  Kuo blaivybės kursas bus naudingas asmeniškai jums?

   

  Jūs sužinosite ir gausite:


  Tikrą, iki šiol nežinomą priežastį, kodėl jums iki šiol nepadėjo joks kitas senas metodas.


  Kaip efektyviai susidoroti su apatija, tinginyste, motyvacijos praradimu kovoje su priklausomybe.


  Kur slypi tikros jūsų nuopuolių šaknys...


  Konkrečių veiksmų planą ir instrukcijas, ką reikia daryti, kad visam gyvenimui atsikratytumėte priklausomybės.


  Jūs gausite visą mokslinį metodą kuris duoda nuostabų rezultatą:

  • Nepriklausomai, kiek laiko ir ką jūs vartojate.
  • Nekeičiant jūsų įprasto gyvenimo būdo.
  • Nenaudojant valios galios 

  Ko šis metodas neduoda? 

  Nesitikėkite, kad tai yra stebuklinga piliulė, kurią prariję jūs akimirksniu tapsite sąmoningu blaivininku. 


  Tai ne vizitas pas narkologą su šūkiu: „Aš susirgau, daktare – dabar gydykite mane, duokit man tablečių!“.

  Ar jūs peržiūrėsite visas kurso pamokas ir ar atliksite visas užduotis, priklausys tik nuo jūsų - tai jūsų asmeninė atsakomybė. 


  Kas bus, jeigu jūs uždarysite šį puslapį
   ir vartosite toliau? 

  Jeigu jūs ir toliau stosite ant to paties grėblio toliau bus dar blogiau:


  Jūs taip ir negalėsite atsisakyti alkoholio vartojimo visam gyvenimui.

  Tai vers jus nuolat galvoti, kad jūs kažkoks nevykėlis, ir jums niekada nepasiseks.


  Jums susiformuos nepilnavertiškumo kompleksas, kris savigarba.


  Drastiškai kris jūsų lytinis patrauklumas, o tai neišvengiamai prives prie santykių su priešinga lytimi pablogėjimo. Nevartojantiems labai nemalonus vartojančių kvapas, liguista akių ir odos spalva, elgesys ir t.t. Ir jums, manau nėra malonu taip atrodyti ir kvepėti.


  Jūs ir toliau pasikliausite įprastais „patikrintais“ metodais, kurie neduos reikalingo jums rezultato. Jūs ir toliau griausite savo sveikatą ir priartinsite savo gyvenimo pabaigą.


  Manau žinote (bet tikriausiai dar netikite), kad toliau vartojant alkoholį jūs anksčiau ar vėliau, bet neišvengiamai ir garantuotai pavys alkoholizmo palydovai: kepenų cirozė, insultas arba infarktas, inkstų ir kitų organų ligos.  Galų gale jūs tiesiog nuleisite rankas ir daugiau NIEKADA net nebandysite atsikratyti alkoholinės priklausomybės.

  Nejaugi to trokštate???

  Padėkite sau būtent šiandien, tiesiog dabar, kol dar yra šansas!

  Kokios gali būti komplikacijos, 
  jei tęsite vartojimą?

   

  Reikia būtinai suprasti, kad alkoholizmo vystymasis visada priveda prie sunkių komplikacijų, kurios sukelia pavojų jūsų sveikatai.

  Ir net gi jūsų GYVYBEI.

  Tai tik laiko klausimas...


  Pavyzdžiui:

   


  • Sunkūs kepenų sutrikimai (cirozė).
  • Kraujotakos ligos, tame tarpe insultas ir infarktas.
  • Chroninis bronchitas.
  • Polineuritas.
  • Tuberkuliozė.
  • Vėžys.
  • Gangrena.
  • Tiesiog mirtis...

  Kasmet, realiais paskaičiavimais milijonai žmonių žūsta nuo ligų, kurias sukelia alkoholio vartojimas. Tai kodėl gi jūs manote, kad ši baisi tiesa nepalies jūsų?

   


  O ką gi sako mokslas?

  Šis kursas remiasi tik naujausiais moksliniais atradimais ir pažangiausiu metodu.

  smegenys

  smegenys


  Jis veikia greitai, visiškai saugiai ir stulbinančiai efektyviai.  Šį metodą naudoja jau tūkstančiai žmonių daugelyje pasaulio šalių.

  Naudojant metodą tie žmonės asmeniškai įrodė: pilna pergalė įmanoma net ir sunkiose situacijose.


  Tačiau maža norėti – reikia ir mokėti daryti! Būtent todėl jums be galo svarbu sužinoti, išmokti kovoti su priklausomybe protingai ir apgalvotai. Šis mokslu remtas metodas jau įrodė savo efektyvumą ir išgelbėjo tikrai daug žmonių visame pasaulyje – tačiau Lietuvoje apie jį iki šiol nutyli narkologai, psichiatrai, žiniasklaida...


  Ir aš suprantu, kad jūs jau ne vieną kartą pasižadėjote sau daugiau nevartoti nei lašo... Ir pradėjote gerti iš naujo, žalodami savo sveikatą ir artimųjų nervus.

  Jie kentėjo, ir galbūt kenčia iki šiol... Tačiau su kiekvienais metais tiesiog griūna meilė, pagarba, pasitikėjimas ir nepastebimai gyvenimas, palaipsniui, bet neišvengiamai, transformuojasi į užburtą ratą. Begaliniai pažadai, kodavimai, "torpedavimai", lašelinės, tabletės. Kurį laiką jūs nevartojate. Bandote save kontroliuoti ir vartoti „saikingai“. Po to nežinia kaip, patys to nesuprasdami jūs pradedate naują užgėrimą. Po to vėl pažadai sau ir kitiems, kad dabar, tai jau tikrai buvo paskutinis kartas. Ir netgi šventai tuo tikite. Tačiau ratas užsidarė. Jame kartojasi šeimos konfliktai, ūmėja finansinės problemos.

  O gal jau turite problemų ir su teisėsauga?

  Gėrimo sukeltų problemų sąrašą galima tęsti be galo....

  Jūs aklavietėje, spąstuose, ir nežinote kaip išsivaduoti, nes visi seni metodai ir įrankiai neveikia, o naujų jūs nežinote.

  Taigi yra naujas būdas – išbandykite jį!

  Jis leidžia išblaivėti visam gyvenimui net ir tiems, kurie kol kas netiki sėkme. Net ir turintiems iliuziją, kad gali mesti gerti bet kada (noriu geriu - nenoriu negeriu).

  Ar jūs pasiruošę pradėti savo pokyčius? Jei taip - aš laukių jūsų kurse!


  Ar turite dar laiko pagalvoti, ir kiek jo yra? 

   

  Alkoholizmas, tai tarsi lėto veikimo bomba griaunanti viską iš vidaus. 

  Sužaloti gyvenimai....

  ...nevykę likimai...

  ...sugriautos šeimos...

  ...karjeros griovimas...

  ...katastrofiniai padariniai sveikatai...

  ...kartais negrąžintini patologiniai vidinių organų ir psichikos sutrikimai...

  ...ir finalas – pilna degradacija...


  Prisipažinkite sau – Jūs sunkioje bėdoje...


  Todėl tą bėdą reikia įveikti ir nugalėti kaip įmanoma greičiau. VEIKITE!


  Kitaip viską naikinantis alkoholio poveikis prives jus prie vidinių organų sunaikinimo, asmenybės pakeitimo, psichinių sutrikimų ir galų gale prie ankstyvos, visiškai beprasmės ir kvailos mirties.

  Vienam kovoti su priklausomybe yra sunku, nes jūs tiesiog nesate išmokę tam tikrų taisyklių ir metodų.

  Pradėkite dabar! Pasirinkite variantą:

  Jūs galite mokytis tik savarankiškai, arba gauti dar ir asmeninęs konsultacijas.

  Online blaivybės kursas  45 € 

  blaivybes video kursas
  • Pilnas online kursas
  • 7 dienos, 10 video pamokų
  • Namų darbų užduotis ir formos 
  • Prieiga prie online kurso iš bet kur

  Online blaivybės kursas

  1 asmeninė konsultacija 

  75 €

  blaivybes mokykla
  • Pilnas online kursas
  • 7 dienos, 10 video pamokų
  • Namų darbų užduotis ir formos
  • Prieiga prie online kurso iš bet kur

  • 1 asmenine 1 val. konsultacija per skype

  Online blaivybės kursas

  3 asmeninės konsultacijos 

  195 €

  blaivybes mokykla
  • Pilnas online kursas
  • 7 dienos, 10 video pamokų
  • Namų darbų užduotis ir formos
  • Prieiga prie online kurso iš bet kur

  • 3 asmeninės po 1 val. konsultacijos per skype
  • Atgalinis ryšys pagal jūsų atliktus namų darbus 6 mėnėsių bėgyje

  O tam, kad geriau suprastumėte apie ką kalbama kurse, kaip aš dėstau blaivybę, pažiūrėkite (jei dar namatėte) kurso įžanginę video pamoką. Ji padės jums geriau suprasti kur slypi jūsų problema ir kaip su ją galima susidoroti:

  Gaukite visišką 100% garantiją!

  Jeigu mano metodas nepadės - aš grąžinsiu jums visus pinigus. Ši garantija laiku neribojama. Aš esu isitikinęs, kad metodas veikia, nes akivaizdžiai matau, kaip žmonės, kurie jau net prarado savo gyvenime pagrindinį dalyką - viltį, praėję kursą - išblaivėja ir tęsia blaivų gyvenimą iki šiol. Savaime aišku, kad tokią garantiją gali gauti tik tas žmogus, kuris atliks visas kurso užduotys. 

  Dažniausiai užduodami klausimai:

  Kur ir kaip aš žiūrėsiu video pamokas?

  Kiek laiko trunka kursas?

  Kada aš būsiu laisvas nuo alkoholio ir tabako?

  Jeigu aš šiuo metu esu užsikodavęs, tačiau bijau, kad pasibaigus viskas prasidės iš naujo....

  Koks metodas naudojamas kurse?

  Kaip aš galiu susigrąžinti pinigus?

  O gal man geriau užsikoduoti?

  Ar yra rizika mano sveikatai?

  Jeigu aš noriu tik mesti rūkyti, tačiau nenoriu atsisakyti alkoholio arba atvirkščiai - ar man tinka šis kursas?

  Kam tinka šis kursas?


  • Kiekvienam žmogui nepriklausomai nuo amžiaus ir priklausomybės stažo.
  • Jei jūs tikrai norite išblaivėti, ir esate pasiruošę dėl to tikslo kažką padaryti.
  • Kiekvienam, nes šis metodas visiškai nereikalauja valios galios - jūs tiesiog perprogramuojate savo automatinį elgesį.
  • Tiems, kas gyvena su priklausomais žmonėmis. Praėję kursą, jūs geriau pažinsite savo artimą žmogų. Jūs suprasite, kodėl jis vartoja, ir negali sustoti. Žinosite, kaip tikrai galėsite jam padėti.


  Kam kursas netinka?


  • Jeigu jūs manote, kad blaivybės galima pasiekti per vieną valandą.
  • Jeigu ne jūs pats (pati) nusprendėte praeiti kursą ir išblaivėti, o kažkas kitas už jus tą nusprendė ir atvedė jus čia per prievartą ir šantažą. 
  • Jeigu jūs kurso metų negalėsite skirti sau vienos valandos darbui su savimi kasdien.
  • Beraščiams, kurie nemoka rašyti.

  2023, BlaibybėsMokykla.lt privatumo politika Tel. +37068621078 el. paštas: jevgenij.fedotov@blaivybesmokykla.lt