BlaivybėsMokykla.lt

Užgerimai

Įspėjimas! net negalvok apie  kodavimą kol nesužinosi visos tiesos apie...

Pažiūrėk nemokamą video "Visa tiesa apie alkoholizmą" ir

sugražink sau norą gyventi, gerus santykius su artimaisiais, sveikatą, gerą nuotaiką -

Visam gyvenimui!


To, kas atskleista šiame video,  tau tikriausiai nepasakojo nei tėvai, nei mokytojai, nei ...

Aš esu Jevgenij Fedotov, blaivybės mokyklos įkūrėjas, priklausomybių konsultantas. Šiandien noriu pasidalinti su Tavimi labai svarbiomis žiniomis, kurios gali pakeisti Tavo požiūrį į alkoholizmą, o tuo pačiu ir visą gyvenimą.

 

Anksčiau aš susidurdavau su alkoholizmų asmeniškai ir per ilgus paieškų metus radau atsakymus, kaip su juo galima labai paprastai susitvarkyti! Dabar, kai visa tai žinau, pagaliau galiu džiaugtis gera sveikata, mėgautis gyvenimu, bei puikiais santykiais su artimaisiais!

 Šį video nufilmovau tik dėl to, kad pas mane kreipėsi vis daugiau žmonių ir užduodavo klausimus: Kaip tau pavyko? Kaip pavyksta išlilaikyti ir nevartoti taip ilgai? Ar gyveni pilnavertišką gyvenimą? 

 

Šiame video, kuri gali peržiūrėti nemokamai, atvirai kalbėsime apie pagrindinės priežastis, dėl kuriu žmonės susiduria su alkoholizmu (ar savo, ar savo artimujų), kodėl tau, arba tavo artimiesiems nepavyksta jo atsikratyti ir aptarsime PASLAPTINGĄ BŪDĄ kaip visa tai išspręsti.


Taip pat ivardinsime pagrindines alkoholozmo priežastis, apie kurias niekada neišgirsi nei iš tėvų ar mokytojų nei iš daugumos gydytojų.

 

Šiuo video aš noriu įkvėpti Tave susipažinti su tikromis alkoholizmo atsiradimo priežastimis, o ne aklai paklusti šarlatanams ir koduotojams.


Užgerimai

Šis nemokamas video atskleis daugybę

 PASLAPČIŲ IR GALIMYBIŲ...

Peržiūrėkite paspaudus šį mygtuką:

Copyright 2023, BlaibybėsMokykla.lt
Tel. +37068621078 El.aštas jevgenij@blaivybesmokykla.lt